Ekspertki na łączach czyli MOC proMOCji z labib.pl!


Obudź moc promocji wspólnie z ekspertami i praktykami tematu! W ramach miesiąca promocji na portalu labib.pl swoją wiedzą i sprawdzonymi pomysłami podzielą się ekspertki:

Paulina Pamuła - edukatorka dorosłych, pedagog, autorka bloga www.paulinapamula.pl. Prowadzi biznes w sieci “Wszystkiego kreatywnego”, organizuje szkolenia online i pomaga organizacjom pozarządowym w promocji ich działań. Specka od mediów społecznościowych - buduje aktywną społecznością wokół bloga i skutecznie promuje swoje działania m.in.: tworząc angażujące treści na Facebooku i Instagramie.

Ewa EVC Piątkowska - grafik, kreator wizerunku, projektant ubioru. Fanka dobrego loga i spójnej identyfikacji wizualnej. Pracowała przy projekcie Bibliocamp Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku czy przy odświeżeniu loga dla Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Współtworzy projekt EVC DSGN, www.evcdsgn.pl.

Chcesz poznać narzędzia ułatwiające tworzenie i publikację treści w Internecie, dowiedzieć się jak skutecznie promować działania w social media i prowadzić fanapge biblioteki? A może potrzebujesz stworzyć logo lub identyfikację wizualną dla swojej instytucji?

Ekspertki na łączach czekają na Twoje pytania na portalu www.labib.pl . od 11 stycznia br. Znajdź inspirację wybranej ekspertki i zadaj pytanie wykorzystując opcję “skomentuj” lub poprzez wiadomość.

Dziel się wiedzą, mnóż pomysły i obudź promocyjną moc z labib.p

Utworzono: 01/08/2016
Zaktualizowano: 01/13/2016