• Artykuł
  • Publikacja: 22.11.2022
  • Edycja: 22.11.2022
  • 0 
Baw się dobrze - czyli o co chodzi z tym LEGO w Bibliotece? - zapraszamy na WEBINARIUM

W środę 30 listopada, o godz. 11:00 Stowarzyszenie LABiB organizuje webinarium poświęcone klockom LEGO w bibliotece. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Klocki Lego zna chyba każdy, a więc czy zajęcia z klockami w bibliotece to dobry pomysł? jeśli spędzicie  z nami czas,  udowodni Wam, że TAK !

Podczas webinarium nasz ekspert pokaże jak w sposób twórczy i niebanalny wykorzystać popularne klocki w pracy biblioteki, jak zwiększyć atrakcyjność swojej placówki i tworzyć inspirujące wydarzenia. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać klocki w działalności kulturalnej i edukacyjnej biblioteki. Na konkretnych przykładach pokażemy jak budowanie z klocków może przysłużyć się promocji czytelnictwa.

Dla uczestników przygotowaliśmy niespodziankę  - niecodzienny konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

Prowadzący: Paweł Dobrzelecki - bibliotekarz, animator, trener, ukończył IBiIN na Uniwersytecie Śląskim oraz Zarządzanie w kulturze na Uniwersytecie Ekonomicznym, jest absolwentem Szkoły Trenerów STOP. Zawodowo związany  z Biblioteką Publiczną w Zabrzu, w której przeszedł przez wszystkie szczeble bibliotecznej hierarchii - obecnie piastuje stanowisko zastępcy dyrektora. Zajmuje się pisaniem wniosków, jest koordynatorem oraz inicjatorem projektów, szczególnie lubi te dotyczące czytelnictwa dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty i szkolenia, zarówno dla bibliotekarzy jak i użytkowników biblioteki. W swoich aktywnościach często wykorzystuje klocki Lego - wychodząc z założenia, że łatwiej nimi przyciągnąć do biblioteki nieczytające dzieci :) Jest Ambasadorem Stowarzyszenia LABiB, był Ogólnopolskim Bibliotekarzem roku 2018 oraz podwójnym stypendystą MKiDN w dziedzinie upowszechniania kultury.

 

30 listopada 2022 godz. 11.00

link do zapisów: https://frsi.clickmeeting.com/baw-sie-dobrze-czyli-o-co-chodzi-z-tym-lego-w-bibliotece-/register 

Baw się dobrze - czyli o co chodzi z tym LEGO w Bibliotece? - zapraszamy na WEBINARIUM